Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Культурна Мапа Рівного

Рейтинг Користувача: / 11
НайгіршеНайкраще 

№ з/п

Назва колективу, звання

Жанр

Назва закладу

(культури, освіти)

Прізвище, ім’я, по-батькові художнього керівника колективу

1

Заслужений ансамбль танцю України “Полісянка”

Хореографічний

Міський Будинок культури

Заслужений працівник культури України, народний артист України Марущак Віктор Семенович

2

Зразковий ансамбль танцю “Полісяночка”

Хореографічний

Міський Будинок культури

Заслужений працівник культури України Жемчугова Євгенія Борисівна

3

Зразковий аматорський ансамбль танцю “Джерельце”

Хореографічний

Міський Будинок культури

Кірія Наталія Григорівна

4

Зразковий аматорський ансамбль танцю “Перлинка”

Хореографічний

Міський Будинок культури

Жемчугова-Копилова Ольга Ігорівна

5

Зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю “Етика”

Хореографічний

Міський Будинок культури

Мартинюк Руслана Степанівна

6

Народний ансамбль сучасного танцю “Сузір'я Едельвейс”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Присяжненко Олена Сергіївна

7

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Едельвейс”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Супонькіна-Лагнюк Валерія Сергіївна та Присяжненко Олена Сергіївна

8

Зразковий ансамбль танцю “Кралечка”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Василенко Ірина Вікторівна

9

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Діалог”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Елла Валеріївна та Дмитро Іванович Манелюки

10

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Едельсейсики”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Лагнюк Тарас Васильович

11

Зразковий хореографічний ансамбль “Лада”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Герасим'як Вікторія Миронівна

12

Зразкова студія сучасного  спортивного танцю “WHY NOT”

Хореографічний

Рівненський міський Палац культури

Клименко Ярослав Васильович

13

Хореографічний гурток

Хореографічний

Клуб “Вересневий” с.Новий Двір

Іван Васильович

14

Зразковий дитячий ансамбль “Криниченька”

Хореографічний

Палац культури “Хімік”

Кінжалова Олена Олександрівна

Волинець Віталій Леонідович

15

Ансамбль естрадного танцю “Ілюзія”

Хореографічний

Палац культури “Хімік”

Гордєєв Володимир Анатолійович

16

Дитяча хореографічна студія

Хореографічний

Палац культури “Хімік”

Устімова Олеся Василівна

17

Клуб спортивно-бального танцю “Астра”

Хореографічний

Палац культури “Хімік”

Петрукова-Кристельова Юлія Володимирівна

18

Народний ансамбль народного танцю “Дружба”

Хореографічний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Дзюбенко Наталія Миколаївна

19

Зразковий ансамбль сучасного танцю “Лайт”

Хореографічний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Котова Світлана Віталіївна

20

Зразковий ансамбль спортивного танцю “Ритм”

Хореографічний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Куценко Людмила Генріхівна

21

Народний ансамбль сучасного танцю “Light dance company”

Хореографічний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Наталія Генадіївна Сторожук

22

Зразковий ансамбль східного танцю “Орхідея”

Хореографічний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Пінська Оксана Вікторівна

23

Народний ансамбль сучасного танцю “Ікс денс”

Хореографічний

Національний університет водного господарства та природокористування

Волкова Тетяна Володимирівна

24

Народний ансамбль народного танцю “Рівненчанка”

Хореографічний

Національний університет водного господарства та природокористування

В'юк Олександр Васильович

25

Ансамбль академічного танцю “Хореографічні мініатюри”

Хореографічний

Рівненський державний гуманітарний університет

Кафедра хореографії

Головний балетмейстер, доцент Зань Люція Ахатівна

26

Ансамбль народного танцю “Візерунки”

Хореографічний

Рівненський державний гуманітарний університет

Кафедра хореографії

Старший викладач Легка Ілона Павлівна

27

Ансамбль бального танцю “Сяйво”

Хореографічний

Рівненський державний гуманітарний університет

Кафедра хореографії

Викладач Гриценюк Роман Анатолійович

28

Ансамбль сучасної хореографії “Neodance”

Хореографічний

Рівненський державний гуманітарний університет

Кафедра хореографії

Старший викладач Горбачук Роксана Любомирівна

29

Хореографічний гурток

Хореографічний

Технічний коледж НУВГП

Миронова Ірина Ананіївна

30

Студія сучасного танцю “Бліц”

Хореографічний

Рівненський державний аграрний коледж

Котова Світлана Віталіївна

31

Театр танцю “Арабеск”

Хореографічний

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Золіна Галина Андріївна

32

Зразковий ансамбль спортивного бального танцю “Лінія”

Хореографічний

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

Саверська Анна Марківна

33

Зразковий хореографічний колектив “Поліський віночок”

Хореографічний

Рівненська класична гімназія “Престиж”

Аксьонова Ірина Юріївна

34

Народний аматорський хоровий колектив ветеранів війни та праці “Патріот”

Вокально-хоровий

Міський Будинок культури

Заслужений працівник культури України Фесай Петро Михайлович

35

Народний аматорський хор “Верес”

Вокально-хоровий

Міський Будинок культури

Заслужений працівник культури України Невірковець Петро Антонович

36

Народний аматорський камерний хор “Лукаш”

Вокально-хоровий

Міський Будинок культури

Кащук Олександр Вікторович

37

Зразковий аматорський естрадний хор “Фантазія”

Вокально-хоровий

Міський Будинок культури

Марченко Жанна Іванівна

38

Народний аматорський хор “Горинь”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац культури

Назаренко Михайло Іванович

39

Зразковий хор “Ремісолька”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац культури

Шаульська Ірина Євгеніївна

40

Зразковий дитячий хор “Віват музико”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Павлючук Наталія Миколаївна

41

Зразковий камерний хор

“Аве, Марія”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Гончарова Марія Прохорівна

42

Хор учнів молодших класів

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Цибульська Оксана Стефанівна

43

Зразковий хор “Унісон” учнів старших класів

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Заслужений працівник культури України Нікітіна Неля Миколаївна

44

Зразковий аматорський хор старших класів «Фантазія»

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №2

Грицюк Маргарита Леонідівна

45

Хор молодших класів “Камертон”

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №2

Огонь Олена Олександрівна

46

Зразковий камерний хор “Аве Марія”

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №2

Мись Тетяна Сергіївна

47

Хор молодших класів “Соловейко”

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №2

Мельничук Анастасія Леонідівна

48

Народний аматорський хор викладачів “Барви”

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №2

Косих Алла Никифорівна

49

Народна чоловіча хорова капела “Гамалія”

Вокально-хоровий

Національний університет водного господарства та природокористування

Харитон Ігор Миколайович

50

Народний хор

Вокально-хоровий

Національний університет водного господарства та природокористування

Боговід Адам Адамович

51

Жіночий хор “Світанок”

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Старший викладач Ульяновська Людмила Панасівна

52

Хор української пісні

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Старший викладач

Сітовський Леонід Петрович

54

Камерний хор

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Одинець Олександр Олександрович

55

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, академічна хорова капела “Покрова”

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Івченко Галина Андріївна

56

Хор

Вокально-хоровий

Рівненське музичне училище РДГУ

Одинець Олександр Олександрович

57

Зразковий хор “Благовіст”

Вокально-хоровий

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

Леус Тетяна Петрівна

58

Зразковий хор

Вокально-хоровий

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Сапега Тамара Григорівна

59

Зразковий хор молоших класів “Співаночка”

Вокально-хоровий

Рівненська класична гімназія “Престиж”

Нагорна Ірина Петрівна

60

Зразковий хор молодших класів “Зернятко”

Вокально-хоровий

Рівненська гімназія “Гармонія”

Опанасець Інна Станіславівна

61

Вокальний ансамбль “Юність” учнів старших класів

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Заслужений працівник культури України Нікітіна Неля Миколаївна

62

Народний аматорський вокальний ансамбль викладачів “Елегія”

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №2

Косих Алла Никифорівна

63

Вокальний ансамбль “Октанія”

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Потапчук Тетяна Володимирівна

64

Студентський вокальний ансамбль

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Дука Павло Петрович

65

Вокальний ансамбль української пісні “Лілея”

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Бондарчук Алла Ярославівна

66

Народний ансамбль естрадної пісні “Меридіан”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Тимочко Юлія Вікторівна

67

Зразковий ансамбль дитячої естрадної пісні “Вітамін”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Бойчук Ірина Василівна

68

Вокальний ансамбль “Сопрано”

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Дем'янюк Оксана Іванівна

69

Вокальний чоловічий ансамбль “Браво”

Вокально-хоровий

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Харитон Ігор Миколайович

70

Ансамбль “Співуча Рівненчанка”

Вокально-хоровий

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

Рогаль Василь Васильович

71

Вокальний ансамбль учнів молодших класів

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Цибульська Оксана Стефанівна

72

Дитяча опера

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Цибульська Оксана Стефанівна

73

Ансамбль “Різдвяна пісня”

Вокально-хоровий

Технікум технологій та дизайну НУВГП

Чередниченко Дмитро Віталійович

74

Зразковий ансамбль української народної пісні “Калинонька”

Вокально-хоровий

Рівненський торгово-професійний ліцей

Лампека Віталій Михайлович

75

Зразковий ансамбль української пісні “Калинонька”

Вокально-хоровий

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

ім.В.Короленка

Остапюк Денис Віталійович

76

Вокальний ансамбль “Веселковий дощик”

Вокально-хоровий

Рівненський міський Палац культури

Кондратюк Вікторія Миколаївна

77

Народний ансамбль духовної пісні “Фавор”

Вокально-хоровий

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13

Волосько Степан Тихонович

78

Дует “Фієста”

Вокально-хоровий

Технікум технологій та дизайну НУВГП

Чередниченко Дмитро Віталійович

79

Вокальне тріо учнів старших класів

Вокально-хоровий

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Заслужений працівник культури України Нікітіна Неля Миколаївна

80

Вокальне тріо

Вокально-хоровий

Рівненський коледж економіки та бізнесу

Шапірко Віктор Миколайович

81

Джаз-хор

(спеціалізація естрадний спів)

Вокально-інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Старший викладач

Сметана Оксана Павлівна

82

Народний аматорський естрадний гурт “Вояж”

Вокально-інструментальний

Міський Будинок культури

Тимощук Анатолій Анатолійович

83

Гурт “Країна У”

Вокально-інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Дука Павло Петрович

84

Клуб “Музика мрій”

Вокально-інструментальний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Кондратенко Олександр Олександрович

85

Акустичний гурт “Дикий мед”

Вокально-інструментальний

Рівненський міський Палац культури

Алексіюк Руслан Іванович

86

Капела бандуристів

Вокально-інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Чирук Оксана Олексіївна

87

Народне вокально-інструментальне тріо

“Срібна терція”

Вокально-інструментальний

Міський Будинок культури

Заслужений працівник культури

України Забута Борис Ілліч

88

Народне аматорське тріо бандуристок “Любисток”

Вокально-інструментальний

Міський Будинок культури

Турко Наталія Євгеніївна

89

Тріо бандуристок “Мальви”

Вокально-інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Турко Наталія Євгенівна

90

Народне тріо бандуристок “Либідь”

Вокально-інструментальний

Рівненський міський Палац культури

Дудас Уляна Юріївна

91

Ансамбль бандуристок

Вокально-інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Турко Наталія Євгенівна

92

Вокально-інструментальний ансамбль

Вокально-інструментальний

Рівненський коледж економіки та бізнесу

Шапірко Віктор Миколайович

93

Вокально-інструментальний ансамбль

Вокально-інструментальний

Вище професійне училище №1

Бондарчук Іван Володимирович

94

Зразковий вокально-інструментальний ансамбль “Ровесники”

Вокально-інструментальний

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

Покрасов Олександр Борисович

95

Проект “Співанка”

Вокально-інструментальний

Молодіжна організація „Громадська мистецька формація” „МЕТР”

Хомич Олександр Володимирович

96

Народна рокабілікоманда “От вінта”

Вокально-інструментальний

Рівненський Міський палац дітей та молоді

Журавель Юрій Георгійович

97

Рок-гурт “Палестина”

Вокально-інструментальний

Клуб “Вересневий”

с.Новий Двір

Луковець Андрій Олександрович

98

Рок-гурт “Брем Стокер”

Вокально-інструментальний

 

Казанцев Олексій Вікторович

99

Рок-гурт “Спалені вітрила”

(стиль поп-рок)

Вокально-інструментальний

 

Вокаліст - Тимощук Сергій

100

Рок-гурт “Після 9”

(стиль поп-рок)

Вокально-інструментальний

 

Михайлов Олександр Вікторович

101

Рок-гурт “Мій Батько П'є”

Вокально-інструментальний

 

Роман Пікачу

102

Рок-гурт “Реснуліус”

(стиль дез-метал)

Вокально-інструментальний

 

Оштук Андрій Петрович

103

Рок-гурт “Фаренгейт”

(стиль нью-метал)

Вокально-інструментальний

 

Організаційні питання, концерти Далевський Андрій Олегович

104

Рок-гурт “Екстазі”

(стиль кібер-метал)

Вокально-інструментальний

 

Мациборко Сергій Миколайович

105

Рок-гурт “Карма”

(стиль акустичний рок)

Вокально-інструментальний

 

Магола Павло Петрович

106

Рок-гурт “ЕтноXL”

Вокально-інструментальний

 

Сливчук Ірина Остапівна

107

Рок-гурт “THE CRABS

Вокально-інструментальний

 

Яремчук Дмитро Євгенійович

108

Рок-гурт “Відстань”

Вокально-інструментальний

 

Ігор (з питань організації концертів)

Вокаліст Михайло Коваль

109

Рок-гурт „Флаєр”

Вокально-інструментальний

 

Старжинський Євгеній Миколайович

110

Народний вокальний гурт “Лісова пісня”

Вокальний

Міський Будинок культури

Давидюк Галина Юріївна

111

Народний гурт народної пісні “Барви”

Вокальний

Національний університет водного господарства та природокористування

Демчук Валентина Василівна

112

Зразкова студія естрадної і авторської пісні “Перлинки”

Вокальний

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

Марченко Світлана Олександрівна

113

Студія естрадного співу “Сузір'я”

Вокальний

Палац культури “Хімік”

Прокопюк Лариса Вікторівна

Корніюк Вікторія Вікторівна

114

Студія сучасної пісні

Вокальний

Рівненський державний аграрний коледж

Карпишин Мар'яна Іванівна

115

Народний етногурт “Сільська музика”

Інструментальний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Сливчук Ірина Остапівна

116

Тріо скрипалів “Консонанс”

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Старший викладач

Чорнобай Юрій Миколайович

117

Народний естрадний ансамбль “Скайлайнер”

Інструментальний

Рівненський міський Палац культури

Лебедь Микола Леонідович

118

Ансамбль домристів учнів молодших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Савчук Олена Анатоліївна

119

Ансамбль домристів учнів старших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Онофрійчук Ірина Миколаївна

120

Ансамбль баяністів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Підгурський Орест Степанович

121

Ансамбль скрипалів учнів молодших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Соловйова Надія Андріївна

122

Ансамбль скрипалів учнів старших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Хилимон Тамара Олександрівна

123

Ансамбль віолончелістів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Зеленська Людмила Миколаївна

124

Зразковий аматорський ансамбль народних інструментів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Костенко Павло Олексійович

125

Зразковий аматорський ансамбль домристів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Савчук Олена Олександрівна

126

Ансамбль баяністів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Пустовіт Людмила Віталіївна

127

Ансамбль гітаристів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Мішуков Дмитро Сергійович

128

Ансамбль ударних інструментів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Ковальчук Віталій Володимирович

129

Ансамбль скрипалів старших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Горбачук Ірина Миколаївна

130

Ансамбль скрипалів молодших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Єремейчук Тетяна Петрівна

131

Ансамбль народної музики “Джерельце”

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Хоменко Анна Леонідівна

132

Ансамбль віолончелістів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Кун Аліна Миколаївна

133

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Народний інструментальний ансамбль “Медіатор”

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Декан музично-педагогічного факультету, заслужений працівник культури України, професор Корейчук Микола Павлович

134

Ансамбль скрипалів

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Катеринчик Алла Володимирівна

135

Інструментальний ансамбль “Погорина”

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Старший викладач

Горіна Лариса Іванівна

136

Фольклорно-інструментальний ансамбль “Хутірські музики”

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Відмінник освіти України Столярчук Богдан Йосипович

137

Ансамбль скрипалів

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Чорнобай Юрій Миколайович

138

Ансамбль народної музики “Древляни”

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Федоров Ігор Анатолійович

139

Народний симфонічний оркестр “Бревіс”

Інструментальний

Рівненський міський Палац культури

Феськов Геннадій Миколайович

140

Народний духовий оркестр

Інструментальний

Рівненський міський Палац культури

Кравчук Руслан Георгійович

141

Народний естрадний оркестр “Мегаполіс”

Інструментальний

Рівненський міський Палац культури

Анчук Владислав Іванович

142

Оркестр народної музики “Джерело”

Інструментальний

Палац культури “Хімік”

Баланчик Микола Олександрович

143

Народний молодіжний

джаз-оркестр

Інструментальний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Пасічник Володимир Максимович

144

Народний камерний оркестр

Інструментальний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Скрипник Дмитро Костянтинович

145

Зразковий духовий оркестр

Інструментальний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Мазурок Анатолій Олександрович

146

Народний молодіжний оркестр народної музики

Інструментальний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Трофимчук Олег Ігорович

147

Оркестр народних інструментів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Приходько Олександр Олексійович

148

Оркестр гітаристів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Іванов Юрій Павлович

149

Симфонічний оркестр

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Кухарук Дмитро Іларіонович

150

Естрадний оркестр

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка

Гамбель Михайло Йосипович

151

Зразковий аматорський оркестр духових інструментів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Островський Юрій Володимирович

152

Оркестр духових інструментів учнів молодших класів

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Радчук Василь В’ячеславович

153

Джазовий оркестр

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Боровець Андрій Олександрович

154

Духовий оркестр

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Потайчук Олег Оверкович

155

Камерний оркестр

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Кальмук Олена Антонівна

156

Народний аматорський оркестр народних інструментів “Оберіг”

Інструментальний

Рівненська дитяча музична школа №2

Мостовий Сергій Віталійович

157

Лауреат міжнародних конкурсів, український народний оркестр РДГУ

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Трофимчук Олег Ігорович

158

Естрадний оркестр “Контраст”

(спеціалізація музичне мистецтво естради)

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Кандидат педагогічних наук, доцент Филипчук Мирослав Степанович

159

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, диксиленд-бенд “Джокер”

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Старший викладач Сіончук Олександр Володимирович

160

Лауреат міжнародних конкурсів

Духовий оркестр

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Терлецький Микола Миколайович

161

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, джаз-оркестр

Інструментальний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Відмінник освіти України, доцент Гайдабура Олександр Дмитрович

162

Симфонічний оркестр

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Скрипник Юрій Костянтинович

163

Камерний оркестр

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Чорнобай Юрій Миколайович

164

Оркестр духових інструментів

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Заслужений працівник культури України Кібіта Андрій Миколайович

165

Біг-Бенд

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Данилюк Ігор Юхимович

166

Оркестр народних інструментів

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Олександр Приходько

167

Оркестр народної музики

Інструментальний

Рівненське музичне училище РДГУ

Федоров Ігор Анатолійович

168

Музичний гурток

Інструментальний

Підлітковий клуб “Росинка”

Шестопал Любов Василівна

169

Дитячий фольклорний гурт “Заграва”

Фольклорний

Рівненський міський Палац культури

Приходько Світлана Миколаївна

170

Фольклорний гурт “Барвінок”

Фольклорний

Палац культури “Хімік”

Тимощук Петро Володимирович

171

Зразковий фольклорний гурт “Весняночка”

Фольклорний

Рівненський міський Палац дітей та молоді

Сливчук Ірина Остапівна

172

Зразковий фольклорний гурт “Журавлина”

Фольклорний

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Вострікова Людмила Дем'янівна

173

Зразковий гурт традиційного поліського співу “Ранкова роса”

Фольклорний

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Юрій Васильович Ковальчук

174

Фольклорний ансамбль “Вишиванка”

Фольклорний

Рівненський державний аграрний коледж

Степанюк Тамара Євгенівна

175

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, студентський ансамбль “Горина”

Фольклорний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Викладач Вострікова Людмила Дем’янівна

176

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фольклорний ансамбль “Джерело”

Фольклорний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Доцент Цапун Раїса Володимирівна

177

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фольклорний ансамбль “Волиняни”

Фольклорний

Рівненський державний гуманітарний університет Інститут мистецтв

Відмінник освіти України, старший викладач Гапон Людмила Дмитрівна

178

Зразковий аматорський фольклорний ансамбль “Уляночка “

Фольклорний

Рівненська дитяча музична школа №2

Татарин Ірина Іванівна

179

Фольклорний гурток

Фольклорний

Підлітковий клуб “Меридіан”

Кухарук Юлія Валентинівна

180

Театральний гурток

Театральний

Підлітковий клуб “Фантазія”

Ольшевська Валерія Олександрівна

181

Драматичний гурток

Театральний

Клуб „Вересневий”

с. Новий Двір

Заслужений працівник культури України Лукащук Діна Миколаївна

182

Літературно-драматичний гурток

Театральний

Підлітковий клуб “Самоцвіт”

Свиридюк Ірина Василівна

183

Театральний гурток

Театральний

Підлітковий клуб “Мрія”

 

Гальчук Людмила Василівна

184

Народний молодіжний театр

Театральний

Рівненський міський Палац культури

Гаврюшенко Атталія Матвіївна

185

Народний студентський театр „Бриз”

ім. Б. Денисюка

Театральний

Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім. С.Дем’янчука

Фіськович Вікторія Вікторівна

 

186

Зразкова дитяча театральна студія “Арлекіно”

Театральний

Палац культури „Хімік”

Лукащук Діна Миколаївна

187

Народний молодіжний театр “Від ліхтаря”

Театральний

Рівненський Міський палац дітей та молоді

 

Баюн Олена Юріївна

 

188

Зразкова театр-студія “Маленький принц”

Театральний

Рівненський Міський палац дітей та молоді

Нікітіна Галина Пантелеймонівна

189

Молодіжний експериментальний театр Рівного (МЕТР)

Театральний

Молодіжна організація „Громадська мистецька формація” „МЕТР”

Осіпов Павло Сергійович

190

Театральна студія „Сонях”

Театральний

Християнська театральна студія „Сонях”

Титаренко Олексій Олександрович

191

Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Театральний

Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Петрів Володимир Юліанович

192

Рівненський обласний академічний театр ляльок

Театральний

Рівненський обласний академічний театр ляльок

Данилюк Володимир Іванович

193

Студентський театр естрадних мініатюр “Притулок комедіантів”

Студентська мініатюра

Технікум технологій та дизайну НУВГП

Чередниченко Дмитро Віталійович

194

Команда КВН

Студентська

мініатюра

Рівненький економіко-гуманітарний та інженерний коледж

Марцинковська Катерина Сергіївна

195

Клубне об'єднання “КВН м. Рівного”

Студентська

мініатюра

Рівненський міський Палац культури

Алексіюк Руслан Іванович та Дмитро Малімон

196

Народна аматорська студія

декоративно-прикладного мистецтва

Декоративно-прикладне мистецтво

Міський Будинок культури

Кривошанська Ганна Володимирівна

197

Зразкова студія декоративно-ужиткового мистецтва

Декоративно-ужиткове мистецтво

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23

Лисюк Людмила Іванівна

198

Дитячий гурток вишивки “Рушничок”

Декоративно-прикладне мистецтво

Палац культури „Хімік”

Галапач Валентина Костянтинівна

199

Дитяча художня студія

Образотворче мистецтво

Палац культури “Хімік”

Дудчик Галина Антонівна

200

Художня студія

Образотворче мистецтво

Молодіжна організація „Громадська мистецька формація” „МЕТР

Сенчурова Світлана Михайлівна

201

Народна аматорська фотостудія “Простір фото”

Фотомистецтво

Міський Будинок культури

Харват Олександр Миколайович

202

Зразкова студія музично-естетичного виховання “Ладоньки”

Естетичне виховання

Рівненський міський Палац культури

Панащук Людмила Олександрівна

203

Студія дошкільно-естетичного виховання “Зернятко”

Естетичне виховання

Палац культури “Хімік”

Дорофєєва Олена Олександрівна

204

Клубне об'єднання “ТАТО Клуб РВ”

Клуби за інтересами

Рівненський міський Палац культури

Алексіюк Руслан Іванович

205

Народне літературне об'єднання “Поетарх”

Поезія

Рівненський Міський палац дітей та молоді

Відмінник освіти України

Горбунова Тетяна Іванівна

206

Гурток художнього читання

Художнє читання

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

Пилипчук Лілія Іванівна

207

Зразкова агенція “Стиль і мода”

Стиль і мода

Рівненський професійний ліцей сфери побуту

Концемал Галина Євгеніївна

208

Фотогалерея “Час”

Фотомистецтво

 

Хитрий Едуард Казимирович

209

Фотостудія Анатолія Мізерного

Фотомистецтво

 

Мізерний Анатолій Васильович

210

Фотогалерея “Вертеп”

Фотомистецтво

 

Мізерний Анатолій Васильович

211

Галерея європейського живопису

“Євро-Арт”

Образотворче

мистецтво

 

Куратор Костюк Лариса Кіндратівна

212

Арт-галерея Купчинського

Живопис

 

Олександр Купчинський

213

Виставкова зала національної спілки художників України

Образотворче

мистецтво

Національна спілка художників України

Голова спілки Лукашевич Тетяна Сергіївна

214

Мистецька галерея „Зуза”

Образотворче мистецтво

 

Лазарчук Тамара Федорівна

215

Галерея сучасного мистецтва “Щілина”

Образотворче

мистецтво

Молодіжна організація „Громадська мистецька формація” „МЕТР”

Шаєвська Ганна Вікторівна

216

Приватний музей кованих виробів

Ковальське мистецтво

 

Крока Ніна Юріївна

 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті