Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Комунальний заклад " Рівненська дитяча музична школа №2"

Рейтинг Користувача: / 102
НайгіршеНайкраще 

ІНФОРМАЦІЯ

вул. Островського, 13а, Рівне, 33023, тел. (0362)63 - 62- 52

Директор – Климчик Сергій Васильович

Секретар – Голубчикова Світлана Костянтинівна

тел.(0362 ) 63-62-52

Заст. директора з навчальної роботи – Янушевська Тетяна Анатоліївна

тел. (0362)261937

Заст. директора з навчальної роботи – Гаврилюк Віктор Володимирович

тел. (0362)261937

Заст. директора з господарчої роботи – Ліпський Юрій Володимирович

тел. (0362)63-62-52

Головний бухгалтер – Шевчук Вікторія Василівна

тел.(0362)26-19-35

Сайт:
http://musikschool.jimdo.com

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 

Музична школа – це духовна освіта дитини, це творення дитячої душі через сприйняття прекрасного. Перші кроки на шляху музичної освіти дитина робить у музичній школі, де поряд з високою професійністю панує атмосфера закоханості в музику та взаємоповага учнів і педагогів. Сьогодні Рівненській дитячій музичній школі №2 – 40 років. Кожен наступний ювілей – це своєрідний підсумок звершень у царині духовності та вдосконалення. Але подолання вершини завжди має свій початок.

Історія дитячої музичної школи №2 розпочалась 2 січня 1974 року і тісно пов‘язана з історією музично-хорового товариства. Спочатку під нову музичну школу було пристосовано приміщення по вул. С.Разіна, 87. 1976 року дитяча музична школа № 2 розмістилась в старовинному будинку по вул. 16 Липня, 22. В стінах школи щоденно відбувались уроки творчого пізнання для майже 40 викладачів та 400 учнів. 1988 року школа отримала від адміністрації міста сучасне приміщення по вул. М. Островського, 13-а, збудоване за спеціальним проектом, в якому передбачені класи для індивідуальних занять з фаху, аудиторії для занять з музично-теоретичних дисциплін, малі репетиційні зали, нотна бібліотека, фонотека, концертна зала на 450 місць.

Першим директором школи став Микола Тищенко, який очолював педагогічний колектив впродовж тридцяти років. За період роботи Миколи Федоровича було створено симфонічний оркестр, ансамблі народних інструментів, ансамблі струнно-смичкових інструментів молодших та старших класів, оркестр народних інструментів «Оберіг», фольклорний ансамбль «Уляночка», ансамбль викладачів «Елегія», капелу бандуристів, хор викладачів «Барви», камерний хор «Аве Марія». Відкрито клас ударних інструментів. Підписано угоду про співпрацю та обміном досвіду Рівненської дитячої музичної школи №2 та Житомирською дитячою музичною школи №2, засновано Міжнародний фестиваль дитячого хорового співу „Рівненські дзвіночки”. Тищенко Микола Федорович являється аматорським композитором, твори якого виконувались як на сценах Рівного, так і за межами області. Микола Федорович багаторазово нагороджений почесними грамотами, дипломами, подяками обласних, районних, міських рівнів. Протягом 15-ти років був Головою президії Ради директорів музичних шкіл Рівненської області.

Значний внесок в розвиток музичної школи вніс наступний директор закладу – член національної спілки театральних діячів України, член національної музичної спілки України, переможець рейтингу в номінації кращий композитор та аранжувальник відкритого рейтингу популярності «Гордість міста», композитор Валерій Марченко.

 

 

Варто згадати щорічний обласний конкурс „Нові імена”, фестиваль камерної музики „Партнерське музикування”. Були підписані офіційні угоди про встановлення культурологічних зв’язків між коледжем Сен-Мулен міста Сен-Назер (Франція), школою І–ІІ ступеня м. Пйотркув-Трибунальський (Польща) та Рівненською музичною школою №2. Налагоджено дружні зв’язки з хором „Du Guries” міста La Bridoіrе (Франція) і нашою школою. З 2010 року започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу «Бурштинові нотки», на який приїздять конкурсанти з усієї країни.

 

Сьогодні Рівненську дитячу музичну школу №2 очолює досвідчений педагог, викладач вищої категорії, старший викладач, Голова президії Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Рівненської області Сергій Климчик.

Заступник директора з навчальної роботи

Віктор Гаврилюк


Заступник директора з навчальної роботи

Тетяна Янушевська

 

У 2013 році під керівництвом Сергія Васильовича Климчика Комунальний заклад «Рівненська дитяча музична школа №2» став переможцем у номінації КРАЩИЙ КОЛЕКТИВ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВА відкритого рейтингу популярності «ГОРДІСТЬ МІСТА».В цьому ж році КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» пройшов атестаційну експертизу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу, за наслідками якої начальний заклад отримав рівень освітньої діяльності «високий», та був визначений – Заклад «Атестований з відзнакою».

Рівненська дитяча музична школа № 2 – єдина музична школа в області, яка володіє найбільшою кількістю різноманітних музичних інструментів, на яких навчаються учні:

фортепіано, скрипка, віолончель, контрабас, бандура, домра, балалайка, балалайка-бас, гітара, цимбали, баян, акордеон, флейта, кларнет, труба, тенор, баритон, туба, тромбон, саксофон-альт, саксофон-тенор, ударні інструменти, ксилофон, сопілка, електрогітара, бас-гітара,арфа;

хоровий спів, сольний спів, народний спів, академічний спів, естрадний спів, весь комплекс музично-теоретичних дисциплін, народний танець, бально-спортивний танець, сучасний танець та класичний танець.

Випускники щорічно поступають в середні та вищі навчальні заклади України, що свідчить про добру і якісну підготовку педагогами нашої школи.

Неодноразово учні та викладачі школи ставали лауреатами та дипломантами престижних Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних конкурсів та фестивалів.

На базі школи проводяться Міжнародні, Всеукраїнські фестивалі та конкурси: Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької музики «Бурштинові, нотки», Всеукраїнський конкурс молодих виконавців (ансамблів) на мідних та дерев’яних духових інструментах ім. В’ячеслава Старченка, щорічний обласний огляд-конкурс серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання. Адміністрація школи та педагогічний колектив тісно співпрацюють із Рівненським факультетом Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, викладачами школи було проведено майстер-класи та відкриті уроки для слухачів категорії викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів по класу струнно-смичкових інструментів, по класу фортепіано, по класу духових інструментів, також для викладачів ПСМНЗ вокально-хорових дисциплін Рівненської,Львівської, Хмельницької, Тернопільської областей; для викладачів відділу музично-теоретичних дисциплінЛьвівської,Рівненської,Хмельницької,Тернопільської,Чернівецької,Миколаївської областей.

Музична школа є базою навчально-педагогічної та виробничої практики студентів кафедри музичного мистецтва по спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти», спеціалізації «Хорове диригування», спеціалізації «Естрадний спів». Тільки за останні п’ять років на базі нашої школи пройшли навчально-педагогічну та виробничу практику більше 400 студентів факультету музичного мистецтва РДГУ.

З метою виконання завдань та забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей учнів в школі працюють музичні відділи:

- фортепіанний відділ;

- відділ струнно-смичкових інструментів;

- відділ народних інструментів;

- відділ духових та ударних інструментів;

http://musikschool.jimdo.com/

https://vk.com/public69590027

- відділ хорового співу;

- відділ сольного співу;

- відділ музично-теоретичних дисциплін;

- клас сучасної хореографії.

Нині в школі навчається 940 учнів та працюють 116 викладачів, 26 художніх колективів (20 учнівських і 6 викладацьких). 7 дитячих колективів мають звання «зразковий», а 3 викладацькі колективи отримали звання «народний аматорський».

 

 


  Відділи, організаційні підрозділи

    
   Пошук
   Анонс подій

   (03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

   Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

   (02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

   Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
   Хто на сайті
   На даний момент 13 гостей на сайті