Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Година поетичного настрою «Поезія – слово, поезія – пісня, поезія – вільна душа». Зустріч з рівненською письменницею Вікторією Самчук.

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

На зустріч з письменницею Вікторією Самчук 24 березня у бібліотеку прийшли учні 5 класу ЗОШ № 27 та вчитель Оксана Савюк. Бібліотекар філії № 7 централізованої бібліотечної системи м. Рівне Ніна Марценюк підготувала для відвідувачів добірку з творів і розповідь про поетесу, привітала пані Вікторію квітами.

Від читачів у цей день для поетеси звучали її вірші у виконанні школярів, діти активно допитувалися про роки дитинства, про перші кроки в поезії, про життя, шлях до визнання та плани на майбутнє.

З цікавістю слухали вірші та розповідь про громадську роботу Вікторії Самчук, про досягнення. Письменниця пише поезію і прозу, є заступником голови Рівненського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії», друкується в літературних альманахах місцевого та всеукраїнського значення «Наше коло», «Погорина», «Маленький Парнас», у поетичних збірниках «Берізка», «Поетичний рушник», а також у періодичній пресі «Рівненська газета», «Рівне ракурс» , «Вільне слово», «Рівне вечірнє», «Рівненська газета» та ін. Неодноразово перемагала у конкурсах за номінацією «Авторська поезія», як на місцевому так і на всеукраїнському рівні.  Займається у народно-літературному об’єднанні «Поетарх» при Палаці дітей та молоді м. Рівного, бере участь у концертах, приурочених визначним датам та літературних вечорах, які відбуваються в нашому місті та області. Розповіла поетка і про концерт «Дотик світла» за її творами, режисером якого стала сама Вікторія,  про неодноразову її участь в теле, радіопередачах на тему соціального захисту прав інвалідів.

 

Книги з автографом  автора,  фото на згадку, побажання успіхів, миру та  добра отримали читачі від письменниці  Вікторії Самчук.


 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 10 гостей на сайті