Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

40 років разом. Бенефіс бібліотеки № 9. Театр у бібліотеці.

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

2016  - ювілейний рік для Рівненської бібліотечної системи. 40 років минає з часу об’єднання міських книгозбірень у єдину систему. Ми розпочали низку заходів та проектів в рамках підготовки до відзначення ювілею ЦБС м. Рівне. Серед них і проект «Бенефіс бібліотеки».

«Від глядача до актора» має назву захід, який пройшов 30 березня у читальному залі бібліотеки - філії № 9 і є знаковим та вкотре презентує філію у співпраці з студентами і викладачами РДГУ – читачами бібліотеки.

Провідний бібліотекар Тетяна Логін розповіла про важливе етичне і художнє значення театру в житті людини. Умістивши в своєму феномені розмаїття світових культур, театр є універсальною мовою спілкування актора з глядачем. Саме тому Міжнародний день театру, який відзначає вся світова спільнота 27 березня  – не лише професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів глядачів та шанувальників театрального мистецтва.

Студенти 1 курсу Рівненського державного гуманітарного університету, спеціалізації «режисери та актори драматичного театру» ( керівник - викладач кафедри театральної режисури  Олена Винничик ) представили глядачам театралізовану постановку «Перші кроки у професію».

Молоді люди, які нещодавно були глядачами, учнями , зараз освоюють нову, цікаву, творчу професію акторів та режисерів. У своїй постановці вони продемонстрували групові та індивідуальні етюди  з різною тематикою. Серед них: Цирк, Комп’ютерні ігри, Душа предмету, Романтична вечеря, П’яниця, Маріонетка, Піаністка, Офіс, Праска – сорочка, Сенс життя, Реклама, Людяність, Ми чекаємо змін та інші.

 

Глядачами дійства були учні Рівненського музичного училища, які гучними оплесками вітали кожен виступ молодих акторів. На завершення прозвучала пісня  гурту «ТІК» «Я так люблю Україну» у сурдоперекладі. Присутні стежили за грою акторів та відчули особливу атмосферу свята у володіннях Мельпомени.


 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті