Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

У Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулася авторська презентація книги лауреата міської літературної премії імені Уласа Самчука Ірини Одерако "Від світанку і до вічності".

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Ірина Одерако – молода талановита письменниця, вихованка народного літературного об’єднання "Поетарх", лауреатка премії імені Михайла Дубова,член Національної Спілки письменників України. Цього річ пані Ірина стала лауреатом міської літературної премії імені Уласа Самчука.

 

З нагоди Всесвітнього дня письменника привітати молоду письменницю з відзнакою, познайомитися з її творчим доробком ми запросили пані Ірину до Центральної міської бібліотеки ім. В.Г.Короленка.


 

Роман авторки, як зазначили директор Централізованої бібліотечної системи міста Вікторія Гупалюк та ведуча заходу головний бібліотекар книгозбірні ім. В.Г. Короленка Ірина Котигорох , має досить серйозну заявка на входження у велику літературу. Помітно не тільки творче зростання, а й талант письменниці. Це перший великий твір молодої авторки в якому цікаво й переконливо змальовано буття волинського села протягом столітнього відтинку часу. Показано життя трьох поколінь людей, їх побут, життєві колізії, радості і невдачі. Роман викликає естетичні почуття, емоційне зворушення, збагачує внутрішній світ читачів.


На презентацію завітали начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради Тарас Максименко, головний спеціаліст управління Любов Черкасова, бібліотекарі міських книгозбірень, керівник літературного об’єднання "Поетарх" Тетяна Горбукова, друзі письменниці, містяни.

Про премію, критерії та етапи відбору лауреатів, про творчий та життєвий шлях Ірини Одерако розповіли слайди, які продемонструвала бібліотекар Ірина Котигорох, а також добрий наставник, вчитель та колега Тетяна Горбукова.

Як писався роман, про головних героїв, про свої сподівання та чому виникла ідея написання такого роману, розповіла присутнім письменниця Ірина Одерако.

На презентації присутня була подруга пані Ірини, яка з взяла слово для виступу й, розчулившись, поділилася своєю радістю, бо щаслива мати за подругу добру, талановиту, щиру й чесну письменницю Ірину Одерако.

Присутні на презентації скористалися можливістю придбати роман «Від світанку і до вічності» у письменниці з її автографом, адже книга не надійшла ще у книгарні та книгозбірні міста

 

Аби передати атмосферу побуту волинського села, зацікавити читачів та присутніх на заході новим романом про українську родину та її життя, у бібліотеці оформили народознавчий куточок з предметами одягу, побуту і, навіть, традиційними стравами.

Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Короленка видає серію бібліографічних дайджестів «Найвищі відзнаки Рівного», присвячених видатним митцям міста. Четвертий випуск дайджесту розповідає про лауреата премії імені Уласа Самчука 2016 року Ірину Одерако.

Щирі побажання подальших успіхів у творчості, стати лауреатом інших значиміших премій, улюблені фіалки, фото з шанувальниками та світлини з презентації залишаться у письменниці Ірини Одерако на згадку про родинний теплий захід у Центральній міській бібліотеці ім. В.Г.Короленка.

 

 

 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 13 гостей на сайті