Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Святковий концерт «Весна на Соборній вулиці»

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

 

11 березня 2016 року о 18:00 у концертній залі Міського будинку культури відбувся святковий концерт «Весна на Соборній вулиці» за участю творчих колективів міського Будинку культури та окремих виконавців. Усе починається з весни. Весна дарує нове життя, надії та сподівання. Це час пробудження, оновлення організму природи і разом з нею наших душ.

 

 

 

Адже як писав поет "В день такий розцвітає весна на землі. І весна убирається зрання". Нас тішать усі принади цієї пори, у повітрі витає запах свободи і нових надій, мрій, планів і, звісно ж, кохання... Тож давайте вдихнемо на повні груди і разом розпочнемо для себе весну з вірою у світле мирне майбутнє.

 

Розпочала концертну програму солістка МБК Мирослава Толочик із ліричною піснею «Пристрасть» у супроводі народного оркестру народної музики «Наспів», під керівництвом молодого музиканта – віртуоза Сергія Мостового. Своєю творчістю емоційно та лірично радували глядачів найспівочіші та найтанцювальніші колективи нашого міста: заслужений ансамбль танцю України «Полісянка», народне вокально – інструментальне тріо «Срібна терція», тріо «Лісова пісня», зразковий естрадний хор «Фантазія» та солістка хору Анна Римчук, вокально інструментальний гурт «Цвіт папороті», зразковий ансамбль сучасного танцю «Етика», зразковий ансамбль танцю «Полісяночка», солістка Іванна Місюк та гості концерту – молодий співак Олександр Парейко, відомий рівненський музикант Володимир Кардаш, військовий оркестр штабу об’єднаного командування “Захід” - диригент майор Анатолій Мазурок.

На концерт були також присутні воїни Збройних Сил України та учасники АТО.

Ведучі концерту – чарівна Людмила Дьомушкіна та заслужений артист України Станіслав Лозовський.

Глядачі щирими та теплими оплесками подякували за гарний концерт, які по справжньому подарували теплий весняний настрій.

 

Фото Олександра Шахманціра

 

 

 

 

 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті