Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Святковий звітний концерт хорового відділу

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

 

10 березня на сцені Великої зали  Рівненської дитячої музичної школи №2 відбувся 25-ий святковий звітний концерт відділу хорового співу.

 

 

У святковій залі лунали дитячі голоси різними мовами зразкових дитячих хорів "Кредо", "Токатіна" та "Камертон", дзвіночками дзвеніли під звуки скрипки та фортепіано хористи хору "Співаночки".

Приємно здивували різноманітним репертуаром три вокальні учнівські ансамблі. Як завжди порадували слухачів і народні аматорські викладацькі колективи: хор "Барви" та ансамбль "Елегія". В їхньому виконанні лунали твори, які чарували і давали можливість поринати в світ жіночності та гармонії.

А створювати атмосферу піднесення і ейфорії допомагали диригенти - викладачі відділу хорового співу: Заслужений працівник культури України, засновник відділу Алла Косих, завідуюча відділом Олена Огонь, Маргарита Грицюк, Тетяна Мись та Ольга Костюк. Всі викладачі та найактивніші учні були відзначені грамотами та подяками. Гучними оплесками завершився святковий концерт, залишивши після себе лише позитивні емоції.


 

 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 24 гостей на сайті