Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Майстер – клас на біс до Міжнародного дня лялькаря .

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

21 березня у бібліотеці – філії № 10 Централізованої бібліотечної системи м. Рівне до Міжнародного дня лялькаря відбувся  майстер - клас Ольги Нагаль «Лялька - мотанка власноруч». Вчилися виготовляти обереги власними руками  учні Рівненської ЗОШ № 22 і варто зазначити, що  це вже другий спільний захід  з майстринею пані Ольгою на біс, який організували у книгозбірні.

Бібліотекар Світлана Жиркевич  під час майстер-класу  розповіла  історію походження ляльки - мотанки.  Доповненням до розповіді стала тематична книжкова виставка «Хранителька домашнього затишку».

Ольга Нагаль зазначила, що головне призначення ляльки – берегти душу свого власника від зла й нечистих помислів.

Лялька, як дитяча іграшка і оберіг родини й роду, як могутній магічний талісман та символ зв’язку між поколіннями, знана в багатьох традиційних культурах земної кулі. Ляльки різних народів відрізняються між собою зовнішньо і матеріалом, з якого зроблені. У Африці вона здебільшого кам’яна або дерев’яна, десь глиняна, а ще десь – зроблена з тканини, але суть і призначення ляльки – незмінні, і це споріднює більше, аніж відмінність матеріалу.


Бібліотека цього дня в котре стала майданчиком для спілкування та обміну культурною інформацією, де у творчій атмосфері народжується оберіг.


 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті