Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

В ДМШ №1 імені М.В.Лисенка відбулись курси підвищення кваліфікації для викладачів

Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

 

5 лютого 2014 року в приміщенні залу ДМШ №1 імені М.В.Лисенка відбулись курси підвищення кваліфікації для викладачів – бандуристів музичних шкіл 6 західних областей.


Старший викладач Бенедюк Т.А. провела відкритий урок з капелою бандуристів на тему: «Робота над вокальними (партія) та інструментальними партіями творів А.Кос-Анатольського на вірші Т.Шевченка «Учітеся, брати мої». Р.Лісової «Зустріч», муз. О.Осадчого сл. Ю.Рибчинського «Ти, земле моя», муз О.Вільгуцької сл. Н.Шугніло «Співаночки».


Також старшим викладачем Луцишиною Л.І. були проведені відкриті уроки з учнями Опанасюк Людою (підготовчий клас), Перун Вікою (І клас) на тему: «Робота з учнями 5-6 років». З учнями Жуковою Олександрою (V клас), Левчук Надією (V клас) та дуетом Жукова О. та Філюк І. (ІІІ клас) на тему: «Робота з учнями, які вступають у вищий учбовий заклад».

12 лютого відбулись курси підвищення кваліфікації для викладачів – піаністів музичних шкіл 6 західних областей.


Викладач – методист Поляк Л.Є. провела відкритий урок на тему: «Формування піаністичних навичків для роботи над кантиленою» з учнями Корнейчук Романом (підготовчий клас), Бричук Анастасією (І клас). Смик Анною (ІІІ клас), Карлюк Петро (VІ клас).


Викладач Марцева Ж.П. провела методичне заняття на тему: «Сонатне allegro. Рондо. Найважливіші моменти в роботі над крупними формами» з ученицею VІ класу Задорожною Іванною.

Також методичне заняття на тему: «Розвиток внутрішнього слуху та творчої ініціативи учня-початківця на індивідуальних заняттях з фаху фортепіано» з ученицею ІІІ класу Задорожною Оксаною провела викладач музичної школи в м.Рава Руська Львівської обл. Кожушко Л.М. . 

18 лютого 2014 року на курсах підвищення кваліфікації для викладачів духових інструментів музичних шкіл Рівненської області викладач Фіщук Т.С. провела урок-лекцію з учнями свого класу на тему: «Робота над ансамблевою грою». Квартет учнів: Константинова Дарина V клас, Кулініч Валерія ІІ клас, Саливонюк Марія ІV клас, Ковальова Світлана ІV клас та дует учнів Снісаренко Поліна І клас, Поліщук Ольга І клас. Також провела методичне заняття з ученицею Константиновою Дариною на тему: «Вивчення п’єс малої форми».

Також, 18 лютого викладач Кальмук Б.І. та концертмейстер Трепак М.І. музичної школи №1 імені М.В.Лисенка були запрошені на курси підвищення кваліфікації, щоб провести майстер клас для викладачів музичних шкіл: Хмельницької, Волинської, Львівської областей на теми: «Тематика майстер класу» та «Формування самостійності учня в процесі навчання». Для того щоб практично довести ці теми, були задіяні учні від першого до п’ятого класів викладача Кальмука Б.І. з відповідною програмою: Дорофєєв Данилко І клас, Заремба Богдан ІІ клас, Ковальчук Владислав ІІІ клас, Мирончук Марк ІV клас, Веремчук Максим V клас.

 

25 лютого відбулись регіональні курси підвищення кваліфікації для викладачів баяністів – акордеоністів музичних шкіл західних областей. Викладачі Підгурський О.С., Тарасюк П.М. та Тарасюк Н.В. провели майстер-класи з учнями своїх класів та колективами. 

   

 

 

 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 12 гостей на сайті