Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Флейтист-віртуоз Станіслав Зубицький дав майстер-клас у м. Рівному

Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 

Відомого всьому світу виконавця, перша флейта і соліста Оперного оркестру в Сассарі та Італійського філармонічного оркестру, оркестру асоціації «Ф. Маркетті» в Камеріно, Станіслава Зубицького запросила викладач по класу флейти комунального закладу " Рівненська дитяча музична школа №1 імені М. В. Лисенка"  Фіщук Тетяна Сергіївна провести майстер-клас для  учнів її класу.

 

22 лютого 2016 року маестро з радістю прийняв запрошення навчити наших маленьких флейтистів своїм секретам виконавської майстерності, тим елементам техніки, які він сам відкрив, й вважає чи не найбільш важливими для професіонала високого рівня. І показав, якими барвами-відтінками здатна звучати флейта.


У школі ми граємо для того, щоб отримати насолоду в першу чергу самому, – пояснив дітям Станіслав Зубицький. – А в професіонала відношення до музики повинно стати іншим. Потрібно грати так, аби слухач із звуків уявив картину твору. Знайдіть спочатку власну неповторну ноту, тоді і твір звучатиме як ваш.


Італійський флейтист має українське коріння, і дуже любить Рівне.

У всьому світі налічується всього сім тисяч майстрів гри на флейті. Існує інформація, що до 20-х років ХХ ст. популярності добивалися флейтисти лише з Франції. І дійсно, професія флейтиста досить рідкісна, більшість відомих музикантів живуть у Європі та Сполучених Штатах Америки. Але, за словами музикознавців, сьогодні цей музичний інструмент набуває популярності й в Україні.


Довідково

Станіслав Зубицький

Один з небагатьох флейтистів віртуозів, котрий виступає з майже двома десятками різних оркестрів (симфонічними та камерними), та окрім того у складі багатьох камерних ансамблів, з якими його виступи можна було почути в концертних залах та на фестивалях таких країн, як Італія, Україна, Росія, Польща, Германія, Португалія тощо.

Народився у Києві (в сім’ї відомих музикантів), де і отримав початкову музичну освіту.

Закінчив з відзнакою («con lode») консерваторію «Дж. Россіні» м. Пезаро (Італія).

Підвищував навики майстерності в таких престижних навчальних закладах, як Йельський Університет (США), Консерваторія «Ф. Венецце» у м. Ровіго, Академії у Сієні («Кіджана»), Флоренції, Імолі та Анконі (Італія),  а також на  численних майстер-класах з видатними світовими виконавцями (П. Галуа, Я. Балінт, Р. Уілсон, Б. Гроссі, М. Мараско, Д. Руджері, П. Л. Граф, Р. Леоне, Р. Тревізані, Тр. Вай, Дж. Нова, Б. Кавалло, Р. Гійо, Р. Фаббрічіані, Н. Маццанті і т. д.).

Лауреат більше десятка перших премій на різних музичних конкурсах в Італії:

«Емануелє Кракамп», «Северіно Гадзелоні», «Чітта ді Ортона», «Менікальі», «Гаргано»,  «Паоло Баррассо», «Кореллі», «Джовані пер і Джовані ді Равенна», «Монтескудо», «Этрусске Узбережжя» і т. д.

Член журі різних музичних конкурсів («Акорди Хортиці», «Подільський Водограй», «Класичний Меридіан» тощо).

 

Також співпрацював як перша флейта з різними оркестрами (м. Ля Спеція, Сассарі, Камеріно, Пезаро, Віченца і т. д.)

 
Пошук
Анонс подій

(03/29/16) Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»

Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для п�...

(02/23/16) Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного

Розпорядження міського голови про перейменування топонімічних об'єктів м. Рівного   ...
Хто на сайті
На даний момент 10 гостей на сайті